Citizen to japoński producent zegarków którego historia sięga roku 1918. Jako pierwszy wprowadził do sprzedaży zegarek z budzikiem a w późniejszych latach z wyświetlaczem LCD. To nie koniec innowacyjności proponowanych przez tą firmę. Jako pierwsza zaczęła również seryjnie sprzedawać zegarki z tytanu. Produkty cenione są za jakość i ciekawą stylistykę.

Przykładowe modele zegarków marki Citizen

AS4020-28E
Elegancki zegarek ze skórzanym paskiem. Został wyposażony w dokładny kwarcowy mechanizm. Na tarczy widoczny jest też datownik a dzięki możliwości pokazywania godziny w dwóch różnych strefach czasowych ułatwi międzykontynentalne rozmowy biznesowe.
Cena ok. 2000zł

BH1372-56A
Męski zegarek zbudowany ze stali w kolorze złotym. Posiada prostą i przejrzystą tarczę zabezpieczoną szkiełkiem mineralnym. Zainstalowany został również datownik. Wodoszczelność do 30 metrów gwarantuje bezpieczeństwo podczas przypadkowego zalania. Zegarek ma granicę błędu maksymalnie do 10 sekund w skali miesiąca.
Cena ok. 500zł

AR1110-02H
Niezwykle elegancki zegarek dla panów ceniących prostotę i jakość. Ciemna tarcza, proste wskazówki oraz skórzany pasek to najważniejsze elementy opisujące czasomierz. Niestety nie można w nim pływać ale przypadkowe zalanie nie powinno być problemem.
Cena ok. 950zł


www.zegarkinareczne.com